Termometry - Rejestratory Ebro

Idź do spisu treści

Menu główne:

Termometry


Profesjonalne, precyzyjne termometry elektroniczne do branży spożywczej, gastronomicznej, do procedur HACCP oraz do zastosowań w przemyśle. Termometry bagnetowe, z sondą, skladane, mierniki tempeartury jądrowej, termometry z odczytem temperatury Mini/Max. W naszej ofercie posiadamy ponad 100 termometrów. W celu dobrania najlepszego produktu dla Państwa prosimy o kontakt.


PRODUKTY                                                                                                                                            


Termometr typu TTX100 / TTX110 firmy Ebro - Profesjonalny, precyzyjny termometr bagnetowy charakteryzujący się o dużym zakresie pomiarowym. Miernik przeznaczony dla przemysłu spożywczego, gastronomicznego, w laboratorium i do kontroli.


Termometr TFX 420 firmy Ebro - Profesjonalny, precyzyjny termometr z funkcją odczytu temperatury Mini / Max i z możliwością rozszerzenia zakresu pomiarowego poprzez dobranie odpowiedniej sondy.


Termometr TLC 730 firmy Ebro
Profesjonalny termometr bagnetowy HACCP, w specjalnej obudowie o podwyższonej wytrzymałości ABS i o zakresie pomiarowym -50 do +350 °C z wbudowanym pirometrem. 


Termometr TLC 700 firmy Ebro Mały składany termometr do pomiaru temperatury wewnętrznej. Termometr TLC 700 jest zgodny z normą EN 13485. Trwale podłączony czujnikie  jest wytrzymały i odporny na wstrząsy. Specjalny wyświetlacz.

 
 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego