Systemy walidacji procesów sterylizacji i pasteryzacji - Rejestratory Ebro

Idź do spisu treści

Menu główne:

Systemy walidacji procesów sterylizacji i pasteryzacji


Oferujemy systemy walidacji procesów dla sterylizatorów parowych, suchych, zmywarek do mycia i dezynfekcji i innych. Wśrod nich:  System posiada możliwość rejestracji warunków procesu i szybką i prostą weryfikację i prezentację wyników. Pełna zgodność z ISO 17665, ISO 15883, EN 285, EN 13060. Urządzenie do przeprowadzenia testu Bowiego Dicka zgodnie z EN ISO 111-40-4. System do kontroli procesów pasteryzacji. Automatyczna kalkulacja wartości P0 i FU w procesie i prezentacja graficzna wyników. Oprogramowanie zgodne z  CFR21 Part 11.


PRODUKTY                                                                                                                                   


NOWOŚĆ - Seria EBI 12 firmy Ebro
Nowe precyzyjne, bezprzewodowe rejestratory temperatury firmy Ebro Xylem do walidacji procesów w sterylizatorach parowych, sterylizatorach na nadtlenek wodoru oraz na tlenek etylenu, sterylizatorach formaldehydowo-parowych, myjkach dezynfektorach (w tym tych dla endoskopów).Seria EBI 16 firmy Ebro Xylem
Rejestrator temperatury i ciśnienia serii EBI 16 do kontroli sterylizatorów parowych. Elektroniczny codzienny test Bowiego Dicka.

   

Seria EBI 10T firmy Ebro Xylem
Precyzyjne, bezprzewodowe rejestratory temperatury  firmy Ebro Xylem.


 

  

Seria EBI 11 firmy Ebro Xylem
Bezprzewodowe mini-rejestratory temperatury i ciśnienia firmy Ebro Xylem.

  
Seria EBI 10TH-100 firmy Ebro Xylem
Precyzyjne, bezprzewodowe rejestratory temperatury i wilgotności firmy Ebro Xylem.

   Seria EBI 10TP firmy Ebro Xylem
Precyzyjne, bezprzewodowe rejestratory temperatury i ciśnienia firmy Ebro Xylem.

System monitorowania i walidacji procesów pasteryzacji i sterylizacji
Profesjonalny i łatwy w obsłudze system do kontroli procesów sterylizacji w sterylizatorach parowych i ich walidacji oraz system do kontroli procesu pasteryzacji.


 
REJESTRATORY EBRO - GWARANCJA NAJNIŻSZEJ CENY | Termometry | Pojedyncze rejestratory i systemy pomiaru temperatury i wilgotności | Systemy walidacji procesów sterylizacji i pasteryzacji | Pomiar jakości oleju spożywczego | Inny sprzęt pomiarowy | Pracuj z nami! | Ogólna mapa witryny
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego