Inny sprzęt pomiarowy - Rejestratory Ebro

Idź do spisu treści

Menu główne:

Inny sprzęt pomiarowy

 
Oferujemy pirometry (termometry bezdotykowe), pH-metry, refraktometry. Posiadmy możliwości przygotowania dla Państwa czujników o "szytych na miarę" paramtrach (np. długośc czujnika, grubość, gietkość). Ponad 300 różnych urządzeń pomiarowych. Oto kilka najpopularnieszcyh. Jeśli poszukujecie Pańswto specyficznego miernika wielkości fizycznych - prosimy o bezpośredni kontakt.


PRODUKTY                                                                                                                                              

Pirometr TFI 650 firmy Ebro - Pirometr o zakresie od -60 do +1500 °C przeznaczony do różnorodnych zastosowań w przemyśle, rzemiośle i handlu. Optyka urządzenia wykrywa emitowane, odbite i przesyłane promieniowanie cieplne, które jest skupiane i gromadzone na detektorze. Układ elektroniczny przekształca te informacje w wartości temperatury widoczne na wyświetlaczu. Wbudowany laser ułatwia celowanie.
Refraktometry Seria DR - Profesjonalny, precyzyjny refraktometr o szerokim zakresie pomiarowym z wbudowaną, automatyczną kompensacją temperatury (ATC; zależnie od modelu). Dokonuje pomiaru temperatury próbki w zakresie od +5°C do +60°C. Klasa ochrony IP 65. 1 i 2 kanałowe model używane w przemyśle spożywczym i browarnictwie (zawartość cukru, soli i skrobi w alkoholu), analizie środowiska (badanie wody morskiej) oraz sektorze przemysłowym (stężenie glikolu w czynnikach chłodniczych). Zgodne z EN ISO IEC 12025:2005.
pH-metr ebro ST 1000 firmy Ebro -  Precyzyjny pH-metr mierzy odczyn cieczy. Do różnych zadań używa się odpowiednich czujników. 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego